Lajmet E fundit

Mesazhi që e humbëm, zbulohet çfarë i tha Donaldi Trixës kur doli

Big Brother Vip ka mbyllur nominimin diten e djeshme. Beatrixa, Einxhel dhe Donald ishin ne televotim dhe eshte nje nder nominimet me te forta.
Cifti dhe Einxhel shkuan ne televotim nga Arbri. Tenisti hapi kutine e pandores dhe zgjodhi te conte ne televotim 3 persona dhe beri zgjedhjen e tij.
Cifti me ne fund u vune perballe njeri-tjetrit.

Pritshmerite e publikut ishin qe te nxirrnin Beatrixen, por vendimi u publikut mbeti ne zarf.
Arbana mori zarfin dhe e lexoi.
Vendimi ishte i papritur, pasi Big Brother vendosi qe personi qe do te linte ne menyre te menjehershme sot shtepine
ishte Beatrix. Banori qe u largua la menjehere shtepine e Big Brother.

Ai pritet te shkoje ne studio, aty ku do te realizoje intervisten me Arbanen.
Donaldi ne momentin qe doli Trixa i dha nje mesazh te forte: “Ruaj qetesine per gjithcka.
Do te shihemi bashke, cfare do qe te ndodhe duhet te ruash qetesine! Behu e forte! Do te shihemi jashte”.