Lajmet E fundit

I keni hundët të bllokuara? Mësoni këto truke natyrale dhe filloni të merrni frymë

Nga pijet e nxehta deri te thithja e avullit, ka shumë gjëra që mund t’i bëni në shtëpi pa iu drejtuar domosdoshmërish ilaçeve për të zhbllokuar hundët.
Bllokimi i hundës është një nga simptomat më të bezdisshme të ftohjes. Nga pijet e nxehta deri te thithja e avullit, ka shumë gjëra që mund t’i bëni në shtëpi pa iu drejtuar domosdoshmërish ilaçeve për të zhbllokuar hundët.

Metodat për zhbllokimin e hundëve: Flini anash ,Hidratohuni duke ngrënë supë e duke pirë çaj,Vendosni një kompresë të ngrohtë në sinuse,Hani ushqim pikant,Zieni hudhra dhe thithni avullin,Thithni vajra esencialë