Lajmet E fundit

Ja kush është banori i eleminuar nga “Big Brother VIP” (Foto)

Arbri është banori i larguar nga Big Brother Vip. Votat e publikut kanë vendosur që Arbri do dal nga shtëpia e “Big Brother VIP”.
Ai u eleminua gjatë spektaklit të sotëm, duke lënë kështu përfundimisht lojën për çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.

Kujtojmë se dhe pak javë kanë mbetur nga përfundimi i spektaklit të Big Brother VIP dhe numri i lojtarëve brenda shtëpiseë sa vjen dhe ulet.