Lajmet E fundit

Po raportonte nga shtëpia, detaji pas shpinës së gazetares “çmend” shikuesit

Një video-incident në shtëpinë e gazetares Melinda Meza, korespondente e KCRA 3 në Sacramento, po bën xhiron e rrjetit.Ndërkohë që gazetarja amerikane ishte në lidhje direkte nga shtëpia me studion e lajmeve, nga pas, në sfond shihet burri i saj lakuriq, i cili po bënte dush.

Reporterja ishte duke treguar nga tualeti se si mund t’i presësh flokët në kushte shtëpie, ndërkohë që nuk e dinte se mbrapa kishte burrin i cili po lahej në dush. Për shkak të koronavirusit, tashmë shumë punojnë nga shtëpia, përfshirë këtu edhe gazetarë. Siç mund të shihni në videon më poshtë, bashkëshorti u kap aks identalisht nga kamera që Meza kishte vendosur përballë saj.

Gjatë transmetimit gazetarja nuk vuri re asgjë, por ishin ndjekësit ata që i fiksuan pamjet.
Hap marketingun me poshte dhe shikoni videon e plote