Lajmet E fundit

Ju Kosovarët shkoni shumë në Dubai’/Kejvina dhe Arta ironizojnë aktoren: Aty pra

TIRANË– Deklarata e aktores Monika Lubonja për udhëtimet e vajzave shqiptare në Dubai është komentuar gjatë në rrjet. Kanë qënë modelet e njohura shqiptare ato të cilat ironizuan deklaratën e Monikës.

Kejvina Kthella, ndau një imazh në Instagramin e saj ku shkruante me ironi: “Në Dubai praa”. Këtë foto e ka ripostuar edhe Arta Nitaj, modelja dhe aktorja e një seriali të njohur, duke shkruar: “Aty pra aty”.
Dy modelet e frekuentojnë shumë Dubain, ndaj dhe erdhi reagimi i tyre.

Çfarë tha Monika që u komentua nga modelet?

“Ju Kosovarët shkoni shumë në Dubai”, i tha Monika, Egzonës në Big Brother VIP.