Lajmet E fundit

“Obobobo”, Blushi nxjerr nga sikleti Ilir Metën: Tedi merre se nuk mbahet ky, nuk marr vesh unë nga këto punë

Një moment i sikletshëm i ka ndodhur Presidentit Meta mbrëmjen e sotme në Euroneës Albania.
Gjatë emisionit ai vendosi një video të Ilir Vrenozit, me këtë të fundit që denonconte se e kishin arrestuar pa bërë asgjë. Në një moment Meta vendos ta mbyllë videon, por telefoni nuk i bindet. Ai tenton ta largojë, por zëri i Vrenozit vijon të jetë në sfond.

Në këtë moment Presidenti thërret zëdhënësin e tij Tedi Blushi. “Obobobo, Tedi merre këtë se nuk mbahet ky, se nuk marr vesh nga punët e teknologjisë”, I drejtohet Meta –Blushit. Ky i fundit e merr telefonin dhe e nxjerr Presidentin nga ky moment I sikletshëm