Lajmet E fundit

U përfol në media se ishte në një gjendje të rënduar psikologjike / Sabiani zbulon si është gjendja e Beatrixës: E takova, por ajo duhet që…

Sabiani ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Goca dhe Gra” në Top Channel. Këngëtari është pyetur nëse ka patur kontakt me Trixën pas daljes së saj nga shtëpia, duke qenë se u përfol në media se ishte në një gjendje të rënduar psikologjike.

Ai ka treguar se janë takuar natën e spektaklit dhe më pas ka folur me nënën e saj, Antigonën e cila i ka treguar se Trixa është mirë dhe në gjendje të stabilizuar por normalisht i duhet pak kohë të marrë veten nga ndryshimi.

Gjithashtu ai ka treguar se e ka patur Trixën si vajzën e tij brenda shtëpisë së Big Brother.