Lajmet E fundit

Pas lëndimit në BBV, Einxhel dërgohet në spital nën përcjelljen e kamerave

Prezantuesja Einxhel Shkira pësoi një lëndim në shtëpinë e Big Brother VIP, kur në orët e para të mëngjesit të së premtes u rrëzua aksidentalisht.
Ajo ishte duke luajtur me një orendi në formë rrethore, kur tentoi të hipte mbi të dhe rrëshqiti duke u rrëzuar.

Kështu, prezantuesja përjetoi një ndrydhje të krahut dhe nuk ka mundur të gjejë qetësimin e dhimbjeve deri në mëngjes.
Me të parë gjendjen e saj, vëllai i madh ka marrë vendimin që ta çojë atë në spital për trajtim profesional mjekësor.