Lajmet E fundit

Kush e meriton te largohet nga Big Brother?

Big Brother do të ketë një prime shumë interesant ditën e sotme. Show do të dhurojë shum emocione të forta. Nominimi është i fortë, pasi janë 4 konkurrentë që i kanë dhënë shumë tonus këtij edicioni të Big Brother.
htyp/largo lin.kun rek.lamues me poshte/lexo lajmin e ploteArjola Demiri, Einxhel Shkira, Donald Veshaj dhe Beniada Nishani janë të rrezikuar, por duket se publiku ka përcaktuar të larguarin e radhës.

Mendohet se personi që do të largohet nga shtëpia është Arjola Demiri. Aktorja pritet të lërë shtëpinë. Donaldi dhe Beniada janë më pak të rrezikuarit, ndërsa Einxhel është kokë me kokë me Arjolën. Të ishte në dorën tuaj kë nga këto konkurrentë do të largonit para finales së madhe të Bigut?