Lajmet E fundit

Pak veta e gjejnë se kush është…

Teksa shikon kete foto perpiqesh te besh lidhjen se cili personazh i njohur eshte. Por nese sheh me kujdes tiparet nuk eshte dhe aq e veshtire per tu gjetur.
Ai eshte Klajdi Haruni, kengetari i labelit Threedots qe ka m.arre zemren e shume vajzave dhe jo vetem. Muzika e tij pelqehet, degjohet e kercehet nga te gjitha grupmoshat.

Ne anen tjeter vajzat cme.nden pas Klajdit. Madje ai eshte nje nder kengetaret me simpatik shqiptare.
Ai Para Ca diteve festoi edhe 33 vjetorin e lindjes keshtu qe gjejme rastin ti urojme 100 vite te lumtura!