Lajmet E fundit

”Shkallon” Monika, kap gjoksin me duar, kërcen dhe laget me birra (Video)

Gjatë qëndrimit të saj në “Big Brother VIP”, Monika ka treguar se është një person shumë energjik. Këtë e ka vërtetuar më së miri dhe sot teksa ka shijuar një super atmosferë.
Aktorja ka lidhur bluzën, teksa Donaldi i ka vendosur karafila rreth qafës dhe në flokë. Më tej Monika ka kërcyer për të gjithë banorët, duke prekur fillimisht gjoksin me duar.

Në fund të “shfaqjes” Donaldi e ka lagur me birra.