Lajmet E fundit

Kryebashkiaku i Nju Yorkut pozon me shqiponjën në mbështetje të…

Kryebashkiaku Adams ka vizituar lokalin e shqiptarit Gjonaj
Kryebashkiaku i Neë York-ut Eric Adams, është fotografuar duke bërë simbolin e flamurit shqipar. Ky moment i veçantë është kapur nga një shqiptar i Malit të Zi, Mark Gjonaj. Gjonaj, politikan i angazhuar në Këshillin e qytetit, ka publikuar foton e Adams në Tëitter, duke e falenderuar për mbështetjen dhe mundësinë që iu ofron bizneseve shqiptare, në Nju Jork.

“Faleminderit Eric Adams për mbështetjen për bizneset e vogla!”, shkruan ai.
POSTIMI NE TWITTER:

https://twitter.com/MarkGjonajNY/status/1490750275384230028/photo/1