Lajmet E fundit

Policja Më E Bukur Shqiptare: Meshkujt Më Lusin…

Policja Më E Bukur Shqiptare: Meshkujt Më Lusin T’i Gjobis
Ajo quhet Disilva Muçopata dhe është padyshim një ndër policet më simpatike në Shqipëri.
Disilva, brunia simpatike me forma trupore të lakmuara tërheq vëmendjen e të gjithë meshkujve kur kalon në rrugë.

Përveç profesionit dhe punës së përditshme, Disivla duket shumë e dhënë edhe pas jetës së natës dhe rrobave luksoze.
E ftuar në emisionin Top Show Magazine, policja shqiptare kishte dhënë disa detaje interesante rreth saj dhe punës që bën.

Duke treguar se a e ngacmojnë më shumë me uniformë apo pa të, Disilva thotë: “Tashi… pak nga të dyja, por pjesa e uniformës ka ngacmime të ndryshme, ka ngacmime të tjera, si të tipit që siç e thamë më parë, ‘O shefe do mi vendosësh mua prangat, o shefe sa sy të bukur paske’, nga më të ndryshmet ka”.