Lajmet E fundit

(Video) Këngëtarja shqiptare lëshon gojën fare për Edi Ramën: Ai është mashkulli shqiptar më….

Kryeministri Edi Rama me daljet e tij publike, komentet apo dhe notat e humorit nëpër takime zyrtare, duket se ka lënë një shije “pikante” tek personazhet e njohur që nuk kanë lidhje me politikën, dhe jashtë Shqipërisë.

Komenti i fundit ka ardhur nga reperja kosovare Doruntina Shala, e njohur me emrin e artit si Tayna. E pyetur për Kreun e Qeverisë në “After party-n” e Luanës në emisionin “Shiko kush Luan”, se cilin konsideron si mashkullin më “sic ko” në showbizin shqiptar, reperja ka thënë me nota humori “Edi Ramën”.

Kjo pyetje lidhet me këngën e saj “Sicko”, të publikuar rreth një vit më parë. Me poshte shikoni njeren nga videot qe nuk duhet humbur.