Lajmet E fundit

Basha çuditërisht dakordohet me vendimin e Ramës në lidhje me Gledis Nano-n: Është i duhuri, i urojmë suksese

Ditën e sotme, Gledis Nano u zyrt.arizua në krye të Policisë së Shtetit pas dorëheqjes së Ardi Veliut. Në lidhje me këtë lajm ka rea.guar edhe selia blu e demokratëve e cila i uron suksese Nanos për detyrën e re.

Gjatë një emisioni televiziv, deputeti i Partisë Demokratike dhe në të njëjtën kohë kryetari i PD-së Lulzim Basha përshëndeti vendimin e qeverisë Rama dhe tha se Policia e Shtetit është kthyer në një strukturë force për përdorimin politik, që sipas tij shërben për të përdorur shkopin aty ku i duhet Ramës.

Nuk është analfabet siç ishte ky i pari. Askush nuk duhet ta paragjykohet. Kryepolic në Shqipëri është Edi Rama, duhet para nëse do ta kalojë apo do të kthehet në mashë ta tij sa hera që do t’i nevojitet.

Ne nuk mund ta parashikojmë. Uroj që të ketë sukeses Policia e Shtetit. Kemi pasur deno.ncimet më të forta lidhur me kr.imina.litetin. Policia e Shtetit është kthyer në një strukturë for.ce për përdorimin politik, shërben dhe për të përdorur shkopin aty ku i duhet Ramës.