Lajmet E fundit

Koha kur për celular kishim lopatën, e për xhinse dokun e kombinatit

Ishte Koha kur per celular kishim lopaten, kur per xhinse kishim dokun e kombinatit, ku per te folur nuk kishim internet por te bertiturat nga larg, ku ne vend te manikyrit shtrengonim lopaten, ku ne vend te kepuceve Gucci perdornim nje pale atlete, kur dashuria ishte si nje roman, ishin 15 dite aksion qe vec lodhjes kishte dhe gezimin qe njihje shoke e shoqe.
Tek shihja kete foto me kujtua nje shoqja ime.

Pasi mbaruam aksionin e lame te hanim nga nje paste tek pallati kultures,osé me mire brezi im I dukej mburrje tek merrje nje ponc.
Per te vazhduar lidhjen ishte propozimi I nje filmi, dhe pse ne kinema ishte filmi CIRKU ne FSHAT mjaftonte qe te ishim ne erresire te prek nim duart osé te vidhnim ndonje te puthur ne faqe se ne buze ishte super lluks.

Kenaqesia e kesaj femre ishte se Duke punuar fort do te realizonte normen dhe Kenaqesia me e madhe do te ishte se ne darke ajo do te dilte ne tabele nderi dhe do te merrte nje roman dhe nje flete nderi.

Aq shume kane punuar keto vajza ne aksione sa sot kushdo qe I sheh qesh sepse mbi ato brazda Ku dikur u mbollen me agrume femijet e ketyre qe punuan me lopata ndertuan hotele Ku niperit dhe mbesat e po atyre te lopatave pelqejne jeten e lluksit pa menduar fare se gjyshja e tyre dikur aty ka punuar e lumtur../Na Ishte Dikur