Lajmet E fundit

Tentuan të vi dhnin bankën si në “La casa de papel”, dalin pamjet brenda tunelit

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me grabitjen e bankës në zonën e “Zogu I”. Raportohet se tuneli i nëndheshëm ka qenë gati 200 metra i gjatë, ndërsa sapo janë publikuar pamjet nga brenda tunelit që u gërmua nga disa persona për të grabitur bankën si në “La casa de papel”.
Shtyp hape.siren rekl.amuese më poshtë dhe shikoni lajmin e plotë:

Në pamjet që ilustrohen edhe në vijim, shfaqen brenda disa si shkallë të cilat janë të mbështella me celofan për arsye ende të panjohura. Siç duket autorët janë frymëzuar mga filmat aksion.
Shtyp hape.siren rekl.amuese më poshtë dhe shikoni pamjet brenda tunelit: