Lajmet E fundit

I riu ka vizatuar Edi Ramën në kurriz –A do të bëhet pi.shman për ketë?

Deri tani kishim parë tatuazh vetëm portretin e ish-kryeministrit Sali Berisha në krahun e ndonjë mbështetësi të z.jαrrtë të tij.
Kësaj here e ka radhën kryeministri Edi Rama që duket se do të jetë po aq jet.ëgjatë në politikë sa Berisha.

Një i ri ka bërë tatuazh fytyrën e tij në kurriz duke e re.klαmuar me po aq bujë sa fansat e Berishës. Fotoja është shkëputur nga një qytetar në plazh dhe po bën xhiron në rrjetet sociαle.