Lajmet E fundit

(foto lajm)Surpizon Kejvina, bëhet “nuse” dhe i propozon për martesë njeriut më të pasur në botë

Mjafton një postim i Kejvina Kthellës në rrjetet sociale që të marrë gjithë vëmendjen e ndjekësve të saj të shumtë.
Së fundmi, modelja ka ndarë me fansat disa fotografi ku shfaqet e veshur me një fustan të bardhë.

Kejvina shfaqet në super formë dhe ndjekësit e kanë pëlqyer shumë.
Por vëmendjen më të madhe e ka marrë mbishkrimi që ka vendosur krahas fotove shumë seksi.

“Martohemi bashkë???”, ka shkruar me humor Kejvina, teksa ka etiketuar edhe miliarderin e njohur, Elon Musk.

https://www.instagram.com/kejvina_kthella/?utm_source=ig_embed&ig_rid=1600ba08-1de5-4597-822b-46bc3d23abb7