Lajmet E fundit

Mungoi në ‘Portokalli’, reagon Florian Binaj dhe zbulon arsyen: Ja pse nuk do jem…

Aktori i njohur i humorit Florian Binaj ka sqaruar ndjekësit e tij për mungesën që ka bërë në ‘Portokalli’.

Mungesa e Binaj është vënë re nga ndjekës dhe fansa të tij të cilët nuk kanë ngurruar të pyesin për mungesën e tij, pasi e kanë lidhur me pjesëmarrjen e aktorin në protestat e realizuara kundër rritjes së çmimeve.

Por duket se aktori po përgatit diçka më të rëndësishme , për të cilën tha se do të japë detaje në vijim.