Lajmet E fundit

Shokon Alfred Cako, zbulon arsyen e pathënë asnjëherë më parë: Ja pse u bë atentati ndaj Azem Hajdarit

Teoricieni Alfred Cako u shpreh ditën e djeshme se atentati ndaj Azem Hajdarit është bërë vetëm për të larguar Fatos Nanon.

”Regjep Mejdani që në atë kohë që ishte president dhe loznin lojën e qeverisë botërore dhe Skënder Gjinushi po ashtu goditën Fatos Nanon

dhe e detyruan të jepte dorëheqjen si kryeministër. Ai përsëri u rikthye me mbledhjet e famshme duke fituar në kongres me Majkon”, tha Cako.