Lajmet E fundit

“Nëse s’do të kisha kushërirë, do të kisha…”, Oriola Marashi “shokohet” nga mesazhi i kushëririt (Foto)

Modelja e njohur Oriola Marashi, tashmë pjesë prej disa kohësh e labelit “OTR” ka habitur fansat me disa foto shumë provokuese të postuara ditët e fundit.

Ajo është veshur me fustane vezullues dhe padyshim që komentet kanë qenë të shumta.
Modelja ka marrë një mesazh befasues nga kushëriri i saj, i cili i kishte bërë reply njërës prej fotove të saj.

Ajo e ka marrë me të qeshur dhe e ka postuar footn në Instastory