Lajmet E fundit

Pesë gratë më të reja dhe bukuroshet më të pasura të oligarkëve rus (Foto)

Pesë nga gratë më të pasura dhe më të reja të oligarkëve, të ndjekura nga e gjithë interneti. Jeta e këtyre vajzave është si një përrallë, por çfarë i udhëhoqi ata kur zgjedhin një burrë të ardhshëm? Ndjenjat vërtet të sinqerta? Po, me sa duket, të gjitha moshat janë të nënshtruara ndaj dashurisë.

Ksenia Deli
26-vjeçarja bukuroshe Ksenia Deli para martesës qëndroi në partitë në modë me këngëtarin e famshëm Yegor Creed. Por marrëdhënia nuk funksionoi, çifti u nda. Pas një vetmi të shkurtër, vajza gjeti dashurinë e saj – ajo u bë një oligark 62 vjeçar nga Egjipti.

Miliarderi Ossama Fati Raba Al-Sharif u martua me një bukuri të re, duke i dhënë asaj një jetë luksoze pa fatkeqësi dhe mjerim. Dhe nuk ka rëndësi se burri është pak më i vjetër se babai i Xenisë, do të mendoni se mosha …

Kjo vajzë nga Siberia qysh në 13 vjet e la shtëpinë e saj për të ndërtuar një karrierë modelimi. Dhe menjëherë ra nën vëmendjen e ngushtë të milionerit Valentin Ivanov. Për disa vite, të dashuruarit janë takuar shumë larg syve të prekur, dhe në ditëlindjen e 17-të të bukur ata ishin të martuar. Të gjithë nuk do të ishin asgjë, nëse jo për moshën e dhëndrit – në kohën e martesës ai ishte 55 vjeç.

Liza që nga fillimi i romanit me oligarkun nuk e quajti atë, por në çdo rast ajo pranoi të donte “te njeriu i saj”. Dhe mos u kujdes që edhe Ksenia Sobchak e krahasoi këtë me kriminelin.

– shkruante vajza.
Ndoshta, ata e duan bashkëshortët e tyre … Të paktën gjatë kohës që të mësoheni me gjithçka, madje edhe me burrin tuaj me flokë të bardhë.

Kristina Romanova

Bukuroshja 23-vjeçare u bë bashkëshortja e miliarderit dhe dashnorit të modelingut 53-vjeçarit Vladislav Doronin. Vajza jo vetëm që dha një betim të jetë e vërtetë për burrin e saj, por gjithashtu dha më të çmuarin – në shkurt ajo lindi një fëmijë. Më parë, Doronin u pushtua në mënyrë të përsëritur në shoqërinë e vajzave të famshme të biznesit model: Naomi Campbell, Karen Schonbahler dhe të tjerë. Por ishte Romanov e cilia ishte në gjendje të gjuante bashkëpronarin dhe kryetarin e bordit të drejtorëve të kompanisë “Capital Group”.
Oligarku tashmë kishte një grua ligjore me të cilën ata jetonin për 21 vjet. Ajo i dha atij një vajzë, e cila është pak më e re se njerka e saj sot.

Ilona Koteljah

Në moshën 24-vjeçare, Ilona Koteljok u bë nëna e një djali të bukur të lindur në Maldive. Babai i fëmijës është burri i Ilona, ​​një milioner 48 vjeçar, pronar i RESO-Garantia Nikolaj Sarkisov.

Para shtatzënisë Koteljah shpesh goditi përdoruesit në internet me sjelljen e saj ekstravagante dhe të çoroditur. Modeli ishte i veshur në mënyrë të hapur dhe në disa raste dukej shumë sfidues. Pas lindjes, vajza e bukur u qetësua, por nga fotografia në të brendshme të saj është e qartë se kirurgjia plastike për Ilona nuk ishte përfshirë në listën e gjërave të ndaluara.

Olga Sechina

Gruaja e re e drejtorit të kompanisë “Rosneft” u bë arsyeja për skandalin e tmerrshëm. Olga Sechina, gruaja e preferuar e 56-vjeçarit Igor Sechin, shfaqet për të gjithë në internet fotografitë e tyre nga pjesa tjetër. Në to, vajza zbut në një jaht për 150-180 milionë dollarë, piu shampanjë të shtrenjtë dhe lounges nën diell në Mesdhe.


Nëse kjo është dashuria e vërtetë, atëherë ne mund të gëzohemi vetëm tek vajzat. Për ndjenjën e vërtetë, ata morën shpërblime të këndshme – llogari të mëdha bankare.