Lajmet E fundit

“Ndërmjetësuesi” Xeni dhe blogerja Armina konkurojnë milionerin Samir Mane: Njihuni me supervilën luksoze ku jetojnë! (Foto)

Armina Mevlani poston vazhdimisht foto dhe video nga jeta e saj luksoze e përditshme.
Veshjet e shtrenjta, marka prestigjoze dhe pushime marramendëse, janë vetëm disa nga detajet që blogerja shijon që kur u bë e dashura e djalit të ish-Kryeministrit Sali berisha, Shkëlzenit.

Mirëpo e keni parë vilën madhështore ku jeton çifti i lumtur?
Ajo është një nga vilat më të mëdha në Tiranë, ndodhet ngjitur vilës së Samir Manes dhe është e vetmja që e konkurron atë.

Vite më parë dolën dokumentet se kjo vilë i përket Shkelzen Berishës, por kjo u përgënjeshtrua.
Vetë djali i Berishës me anë të një dokumentoi vërtetoi se kjo është një shtëpi me një qira prej 2000 eurosh.