Lajmet E fundit

Koment befasues nga Grida Duma “Të kam dashur dhe te dua!”/ kɾyemínístɾít Edí Rɑmɑ

Deputetja e PD-së, Grida Duma e ftuar sot në emisionin ‘Goca dhe Gra’ komentoi edhe një ndër shprehjet e spikatura të kɾyemínístɾít Edí Rɑmɑ

“Të kam dashur dhe te dua! Nuk di si të të ndihmoj, të dua përballë, por dua të rilindësh”, i është drejtuar Rama kreut të PD-së, Lulzim Basha.

Duma është shprehur se kjo deklaratë ka qenë një gënjeshtër nga ana e Ramës dhe se është një njeri që nuk e duan dhe kërkon dashuri.

“Njeriu që pëlqehet më shumë se mashtron është ky, që fiton klikime vetëm se thotë spekulime mashtrime. Nuk është inside, por shkon në një lexim psikologjik të personit, e keni të qartë se kush bërtet të dua të dua është një njeri që pikë së pari se duan”, tha Dum