Lajmet E fundit

Habit ish-deputeti shqiptar:Eksítohem kur …-Nuk jam mástu…

Jemi mësuar që të shohim lloj-lloj skenash nga Kuvendi i Shqipërisë, shpesh i cilësuar si teatri më i madh, por një rrëfim të tillë zor se e keni hasur ndonjëherë.
Bëhet fjalë për ish-deputetin Selam Jenishehri, i cili dol inga “Opozita e rer”, kur Basha dhe Kryemadhi vendosën të digjnin mandatet e tyre.


Jenishehri nuk është viral vetëm nga biçikleta e tij ngjyrë rozë me të cilën shkonte në Kuvend por edhe deklaratat kontraverse që mund t’i keni hasur nëpër rrjet si meme.

Së fundmi Selami Jenishehri ka qenë i ftuar në një emision, ku ka folur rreth eksitimit dhe másturbimit. Ish-deputeti ka treguar nuk është mastùrbuar kurrë në jetën e tij dhe se eksitimin e ka kur puthet.

– Kur jeni masturbuar për herë të parë? Selami Jenishehri: Asnjëherë, kurrë

– Zona juaj më eksituese e trupit? Selami Jenishehri: Eksitohem kur puthem