Lajmet E fundit

Zef Deda Tregon: Ja Ç’me Gjeti Natën E Parë Të Martesës, Bër Tita Me Të Madhe ..

Zef Deda Tregon: Ja Ç’me Gjeti Natën E Parë Të Martesës, Bër Tita Me Të Madhe ..
Humoristi Zef Deda, ka treguar një incident që i ka ndodhur natën e parë të martesës.
I ftuar ditën e sotme në emisionin “Rreze Dielli”, ai është shprehur plot batuta e humor, ku ka rrëfyer edhe njohjen me bashkëshorten e tij, Rozën.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Deda tha se për ditën e martesës janë marrë të gjitha karriget e lagjes.
“E bëra me 31 dhjetor dasmën sepse duhet të kishim pak bo llëk. Natën e parë të martesës nëna kishte nisur nusen të flinte. Unë bëja lojra gjithmonë.

Kur futem mbylla derën dhe bërtita me të madhe me një bri tëm të madhe. I thashë ç’më ka gjetur, ka hyrë diçka në shtrat. Më tha: është gruaja, je martuar. Fli. I thashë: Si mund të fle me dikë që nuk e njoh (qesh)”, tregoi aktori.