Lajmet E fundit

Çaji që zvogëlon fryrjen e barkut dhe shkrin kilogramët

Çaji përbëhet nga menta dhe xhenxhefili të cilët zvogëlojnë fryrjen dhe pastrojnë trupin nga toksinat. Pini atë çdo ditë dhe do të vini re se si kilogramët thjesht shkrihen. Menta është e shkëlqyeshme për tretjen, parandalon ngrënien e tepërt dhe zvogëlon oreksin. Xhenxhefili ndihmon në eliminimin e toksinave nga trupi dhe përshpejton metabolizmin.

Përbërësit për një filxhan: 1 lugë çaji nenexhik të thatë, 1 lugë çaji xhenxhefil të copëtuar. Përgatitja:

Hidhni ujë të nxehtë mbi xhenxhefil dhe nenexhik. Pas pesë minutash, kullojeni dhe pijeni. Andaj mos e leni pa e provuar dhe keni per tu bindur se efektet jane mbreselenese sepse nga testimet qe jane bere tek njerezit qe perdorin kete çaj rezulton se me shume se 90% e njerezve kan efekte te mira.