Lajmet E fundit

Sot Ajo Është Një Prezantuese Shumë E Njohur, Por A E Gjeni Dot Kush Është Kjo Vogëlushe Në Këtë Foto?

Tashmë prej disa vitesh, Bieta Sulob e shohim në ekranin e Top Channel ku duket se ka terhiqur te gjithë publikun.
Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Mirëpo, askush nuk e dinte se Bieta Sulon e kemi parë shumë më herët në ekran, e madje kur ajo ishte në moshë fare të vogël.
Bieta e ka konfirmuar edhe vete se ka luajtur në filmin e njohur shqiptar “Djali elastik”, dhe kishte rolin e motrës 5-vjeçare të aktorit kryesor.

“Jam unë 5-vjeç. Madje kam pasur edhe oferta të tjera pas këtij filmi, por s’më lanë prindërit se ishte lodhje për një fëmijë”.- ka treguar moderatorja.Shfaq pamjet ne linkun ketu.