Lajmet E fundit

Fotot/ Këta Janë Prindërit E Melekut Të Vogël Që Fiksoi Shqiptarët Para Televizorit, I Ngjan Më Shumë…

Aktorja e njohur turke Beren Gökyıldız ka rrë mbyer një pëlqyeshmeri të madhe me rolin që ka në serialin turk ‘Anne’.

Një zonjushë e vërtetë: Shihni sa është rritur Melek e serialit “Nënë” E njohur përbrenda kësaj telenovele si ‘Melek’ ani pse fëmijë ka bërë për vete shumë fansa me interegjencën dhe talentin që ka.
Shty’p linkun rek.lamuese me poshte per te shikuar foton ↓↓ artikulli vazhdon..

Në serial ajo ka dy nëna, atë biologjike dhe atë që i është gjendur në situatat më të vështira, e nënën e saj simpatike të cilën e ka në realitet jeni njohur më parë. DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME POSHTE JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Tani ju sjellim disa imazhe të tyre familjare ku mund ta shihni edhe babain e saj biologjik.
Shty’p linkun me poshte per te zmadhuar foton ↓↓ artikulli vazhdon.