Lajmet E fundit

Askush nuk e dinte, ky është vëllai i Alb ërie Ha dërgjonajt, politikani i njohur

Përmes një publikimi në profilin e saj zyrtar në “Instagram”, këngëtarja Albëria Hadërgjonaj ka ndarë një imazh bashkë me kryetarin e Deçanit Bashkim Ramosaj derisa ka shkruar i ka bërë një vizitë dhe i është referuar si vëlla.

Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Sot me vllain tim kryetarin e Komunës së Deçanit, mora shumë dashuri dhe informacion për ndryshimet e mëdha në qytet. Jemi shumë krenar me ty, faleminderit për punën e palodhshme! Bashkim Ramosaj”, ka shkruar Hadërgjonaj.

Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…