Lajmet E fundit

“Nuk Jam Single Por …”, U Nda Nga Grida Duma! Ervin Salianji Tregon Me Ke E…

“Nuk Jam Single Por …”, U Nda Nga Grida Duma! Ervin Salianji Tregon Me Ke E Nderruar Bukuroshen
Në një intervistë speciale, Ervin Salianji rrëfen për jetën e tij private dhe profesionale.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Sa i përket jetës private gjithmonë është folur për të në mediat rozë, por rrallë kemi marrë deklarata nga vetë ai. Nje nga ato ka qene lidhja e e bujshme me Grida Dumen, por prej 1 viti gjithcka duket e mbyllur.
Gjatë intervistës, moderatorja i bën pyetjen pikante nëse e ka njohur dashurinë, ai e pranon se e ka njohur dashurinë, nuk është beqar dhe nuk dëshiron ta bëjë publike jetën e tij private
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

“Unë nuk kam qenë asnjëherë single. Unë nuk kam qenë ndonjëherë në situata ku kam pritur të kem një lidhje personale për të dalë e për të bërë shoë mediatik dhe për të qenë në qendër të vëmendjes për shkak të saj.” Sa i përket vendimit për martesë ai shprehet se do të vi në kohën e duhur dhe në momentin e duhur. Shtyp/Hap hapesiren rek.lamuese me poshte per te ndjekur videon ↓↓ artikulli vazhdon..