Lajmet E fundit

Qenkan në pikë të hallit/ Bieta Sυlo dhe Rυdina Magjistari i marrin borxh fυstanin njëra-tjetrës: Kυjt i rri më bυkυr?

Rudina Magjistarit dhe Bieta Sulos u ka ndodhur nje rastesi e cuditshme por edhe e kendshme.
Dy moderatoret e njohura te emisioneve te pasdites jane shfaqur ne ekran si cdo pasdite. Ato kane ndare ne rrjetin e tyre social “Instagram” foto me veshjen e dites.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Mirepo, te dyja moderatoret kane zgjedhur te dalin ne ekran me fustan te zi duke bere ‘xing’ me njera-tjetren.Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…Rudina ka pozuar mjaft e qeshur si cdohere tjeter dhe e ka kombinuar me taka ngjyre roze. Ndersa Bieta shfaqet shume elegante dhe duket nje yll i vertete.

Kjo nuk eshte hera e pare qe shohim rastesi te tilla nga Bieta dhe Rudina.Eshte e veshtire qe te ndajme se cila nga moderatoret duket me bukur. Por ju si mendoni, cila ngjan me mire?Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..