Lajmet E fundit

Foto/ Luiz Ejllit i qan zemra për vajzën e Jozefina Topallit, çfarë ndodh me femrat që tentojnë ta ngacmojnë…

Foto/ Luiz Ejllit i qan zemra për vajzën e Jozefina Topallit, çfarë ndodh me femrat që tentojnë ta ngacmojnë…
Të gjithë meshkujt do të jenë të gozhduar për një muaj me radhë para ekranit, për të parë ndeshjet e Kampionatit Botëror. Por ish-partneri i vajzës së Jozefina Topallit, Luiz Ejlli, duket se përjetoi një situatë jo të këndshme, të cilin e ka ndarë në Facebook.

Luizi rrëfen se i ka ardhur në rrjetin social një ftesë nga një femër, e cila i bëri bllok më pas për 5 min. E reja e përshëndeti menjëherë pasi Ejlli e pranoi dhe ky nuk hezitoi t’i kthente një përgjigje, ndonëse ishte duke parë ndeshjen.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..

Pas përshëndetjes ai tregon se më pas i kanë ardhur disa mesazhe pa pushim dhe ky nuk i ka kthyer përgjigje pasi ishte i përqendruar te ndeshja. Kjo çoi vajzën të merrte vendimin që t’i bënte bllok.
Shtγ’p hapsiren rek.lamυese me pσshte per te ndjekυr videσn ↓↓ artikυlli vazhdσn..