Lajmet E fundit

(foto)I fejuari e la se ishte ‘trashaluqe’. Historia e Jen që u shpall Miss…

I fejuari me të cilin do të martohej e la pas ofendimeve të shpeshta se ishte trashaluqe, por 26 vjeçarja vendosi të fillonte një jetë të re, u dobësua dhe tani është shpallur më e bukura e një ishulli të Britanisë.Shtyp hapesíren rek1amυese më pσshtë dhe lexσ lajmín e plσte

I fejuari e la se ishte ‘trashaluqe’. Historia e Jen që u shpall
Kjo është historia e Jen nga Lincolnshire, e cila konkurroi edhe herë të tjera, por vetëm tani arriti të kurorëzohej. Në kohën kur u fejua me të dashurin e saj filloi të shëndoshej. Dhe në zënkat mes tyre ai e ofendonte duke e quajtur trashaluqe. Por kjo histori për Jen i përket tashmë të kaluarës dhe sot është e martuar pasi ka rigjetur dashurinë.I fejuari e la se ishte ‘trashaluqe’. Historia e Jen që u shpall..Shtyp hapesíren rek1amυese më pσshtë dhe lexσ lajmín e plσte

“U shkatërrova kur u ndamë, ndihesha keq dhe e shëmtuar. Por si përfundim ndarja me të ishte gjëja më e mirë që më ndodhi në jetë”, tregon Jen duke shtuar: “Kam ndryshuar vetëm trupin, por unë jam e njëjta. Juria më zgjodhi sepse pa më shumë brenda meje sesa jashtë”.
I fejuari e la se ishte ‘trashaluqe’. Historia e Jen që u shpall

Pas ndarjes më të fejuarin ajo filloi palestrën dhe vrapin dhe nuk e ktheu më kokën pas tij, por tek e ardhmja.