Lajmet E fundit

Nuk i mbijetoi sëmundjes / Valbona Mema humb njeriun e dashur

Një lajm i trishtë vjen nga Valbona Mema. Këngëtarja ka humbur motrën e saj e cila vuante nga një sëmundje e rëndë.

Ka qenë vetë Mema që ka ndarë me ndjekësit e saj lajmin e hidhur.“Pusho e qetë motra ime”, shkruan këngëtarja, ndërsa ka postuar dhe një foto ku i mban dorën motrës.